fbpx

Esame „Detailingas“ – mobilus švaros centras tiesiai į namus! Vertiname gamtą, kokybę ir švarą, tad naudodamiesi ekologiška garų valymo technologija, atliekame plovimą-valymą su pramonine įranga, naudodami profesionalias priemones.

Nesvarbu, vairuojate visiškai naują rodsterį, senovinį kupė ar jau pamėgtą visureigį, kad automobilis išliktų puikios būklės visuomet prireikia profesionalų pagalbos. Mobilus švaros centras yra puikus būdas sutaupyti ir laiko, ir piniginių kaštų atžvilgiu. Garų plovykla gali atkeliauti tiesiai į Jūsų namus, darbą, sporto salę ar kitą pasirinktą vietą. O kadangi detailingas garais yra draugiškas aplinkai, po plovimo vieta lieka be nuotėkio ir švari. Specialistai atliks Jūsų pasirinktas valymo paslaugas ir detailingo vietą paliks visiškai švarią bei tvarkingą.

Mobili garų plovykla – patikimas įrankis tvariam verslui. Aplinkos apsauga yra mūsų paslaugos pagrindas. Technologija ne tik sunaudoja mažiau vandens, bet ir dėl sausų garų valymo galimybės sumažėja cheminių valiklių poreikis, todėl sumažėja ir  kenksmingų likučių, galinčių patekti į lietaus kanalizaciją. Viso valymo metu naudojama garų technologija, tad, kol Jūsų transporto priemone rūpinsis specialistai, galėsite būti ramūs, jog šis automobilio išvaizdos puoselėjimo būdas prisidės prie aplinkos saugos ir vandens išteklių išsaugojimo. Valymas garais yra efektyvi ir ekonomiška automobilio priežiūros technologija, kuri duoda puikių rezultatų nenaudojant daug vandens. Tradicinės automobilių plovyklos per vieną plovimo ciklą gali išnaudoti šimtus galonų vandens. Užuot iššvaistę didelį vandens kiekį, naudodami garo įrenginį atliekame plovimą aukštu slėgiu. Taip nuo paviršių pašalinamas purvas, riebalai, kelio dulkės ir kiti nepageidaujami nešvarumai. O kadangi garai efektyviai šalina apnašas, vargu ar specialistui prireiks cheminių valymo priemonių Jūsų automobilio priežiūrai.

Mobilios paslaugos

„Detailingo“ mobilus švaros centras specialiai pritaikytas ne tik automobilių, mikroautobusų, bet ir žemės ūkio technikos valymui, patalpų valymui, dezinfekavimui. Kokybiškos įrangos dėka yra generuojami karšti garai ir aukštas slėgis, kurie lengvai skaido riebalus ir pašalina nešvarumus, tačiau nepažeidžia paviršiaus. Per trumpesnį laiką, nei tradicinė automobilių plovykla, mobilusis garų centras ne tik kruopščiai išplauna automobilį, bet ir dezinfekuoja saloną bei atnaujina interjerą ar net suteptas variklio dalis. Jis taip pat gali pasiekti sunkiai prieinamas siauras erdves, jungiamąsias detales, kurios yra sunkiai prieinamos naudojant kitus aukšto slėgio įrenginius.

Kodėl mes?

·       Nenaudojame jokių cheminių medžiagų, todėl mūsų paslauga yra saugi ir neteršianti aplinkos. Be to, mobilaus švaros centro vienam valymo ciklui užtenka vos (4) litrų vandens, o tai daugiau nei perpus to, ką sunaudoja įprasta automobilių plovykla.
·       Naudodami garų valymo technologiją galime kruopščiai nuvalyti transporto priemonės paviršių. Garai gali pasiekti sunkiai prieinamas vietas, o aukštas slėgis ir karštis veiksmingai suardo nešvarumus bei riebalus, lengvai pašalindamas nuo paviršiaus.
·       Automobilio salonas dažnai yra terpė veistis pelėsiui, dulkių erkėms, mikrobams, tad detailingas garais yra puikus pasirinkimas, norint ne tik išvalyti, bet ir dezinfekuoti salono interjerą. Garų technologija padeda pašalinti iš salono iki 99,9 proc. bakterijų.
·       Mobilumas yra didžiausias mūsų švaros centro privalumas. Dabar automobilį ar kitą transporto priemonę patogiai galite valyti namuose, darbe ar net atliekant kasdienius reikalus. Tiesiog pasirinkite dieną ir laiką, visą kitą padarysime mes!